Kiralık İskele - İskele Kiralama

Kiralık İskele İstanbul

İstanbul’da her ölçekte kiralık iskele ihtiyaçlarınız için iş güvenliği, kalite ve uygun fiyat anlayışımızla hizmet vermekteyiz. İstanbul kiralık iskele hizmetimiz ile size depolama, bakım, onarım, yatırım işlemleri ve maliyetleri gerektirmeyen avantajlar sunmaktayız.

İstanbul’da inşaat ve şantiyeler için en uygun fiyatlarla güvenlikli dış cephe iskele sistemleri kiralıyor, iskelelerin çalışma yapılacak alana kurulumu ve sökümü işini de yapıyoruz.

İstanbul İskele Kiralama

Güvenlikli inşaat iskelesi kiralama ihtiyaçlarınız için yönetmeliklere, standartlara uygun TSE belgeli güvenlikli iskele sistemlerimiz mevcuttur. İstanbul iskele kiralama firması olarak kiralık iskele sistemleri ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretir, ucuz fiyatlarla kaliteli hizmetler sunarız.

Kiralık İskele

Kiralık İskele Sistemleri

İMD İskele olarak, kiralık inşaat iskelesi kapsamında aşağıdaki iskele sistemlerini kiralarız:

  • Tam Güvenlikli Alman İskele (H Tipi İskele) Kiralama
  • Flanşlı Kamalı İskele Kiralama
  • Modüler İskele Kiralama
  • Asma İskele Kiralama
  • Cephe Platform İskele Kiralama
  • Mobil İskele Kiralama
  • Kalıp Altı İskelesi Kiralama
  • Masa Tipi İskele Kiralama
  • Cup-Lock İskele Kiralama

Kiralık iskele hizmetimiz yanı sıra talep olursa nakliye hizmeti ve iskele kurulumu hizmeti de verebiliriz.

İMD İskele, inşaat ve şantiyeleriniz için dış cephe iskele kiralama ve iskele kurum söküm alanlarında profesyonel çalışmalar gerçekleştirir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, uzman ve sertifikalı ekibimiz ile projeleriniz için gerekli iskele sistemlerini hizmetinize sunar. TSE belgeli, garantili ve dünya standartlarında iskele sistemleriyle projenizi güvenle yürütebilirsiniz.

İskele Kiralama Fiyatları

Kiralık iskele fiyatları projenin durumu, kiralanacak iskelenin türü ve büyüklüğü, planlanan kullanım süresi, iskele kurulumu hizmeti alınıp alınmayacağı gibi birkaç etkene bağlı olarak değişebilmekle birlikte genel olarak kiralık iskele m² fiyatı, 10-15 ₺/m² birim fiyatları arasındadır diyebiliriz.

İskele yatırım maliyetlerinizi düşürmek için iskele kiralama yöntemini tercih edebilirsiniz.

İstanbul ve yakın çevresindeki tüm projeleriniz için iskele kiralama, kurulumu ve sökümü konusunda bizimle iletişime geçiniz.

Projeniz için detaylı bilgi ve fiyat teklifi isteyin!