Hakkımızda

imd iskele hakkında

İMD İskele San.ve Tic. Ltd. Şti.

İnşaat sektörünün en tehlikeli işi olan iskele kurum söküm işini yaklaşık 10 yıldır sıfır hata, sıfır iş kazası ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde layıkıyla yürütmekteyiz. Ayrıca kiralık iskele ve dış cephe mantolama ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler sunmaktayız.

Bilindiği gibi 10 yılı aşkın süredir H tipi iskeleler güvenlikli olarak üretilmektedir. Güvenlikli iskele beraberinde metal kalas, merdiven gibi aksesuarları gerektirdiğinden kurulumu da sökümü de güçleştirmiştir. İş güvenliği kurallarını da düşünürsek bu işin şantiyelerde bir hayli zaman aldığını, işi ehli kişilerin yapması gerektiği ve hataya mahal vermediği sonucu ortaya çıkar.

İskele kurarken ve sökerken personellerin SSK’ları ile birlikte özlük dosyaları firmaları bir hayli yorar. Biz bu evrakları sürekli vermek ile mükellefiz.

Sürekli bünyemizde bulundurduğumuz İSG uzmanlarımız personellerimize gereken eğitimleri düzenli olarak vermektedir.

Çalışacağımız hiçbir firmanın olası iş kazalarında sorun yaşamasını istemeyiz. Personellerimiz iş güvenliğinin gerektirdiği iş kurallarını tamamen eksiksiz yerine getirmektedir.

Amacımız bu işi yaparken hiç kimsenin canına da malına da zarar gelmemesidir.

Büyük işler, iskele montaj ve demontajı esnasında firmalara maalesef maddi kayıplar da yaşatır. Montajda kullanılacak sarf malzemeleri düzgün hesaplanmaz ise şantiyelerde malzemelerin zayi olması kaçınılmazdır. Bunu önlemek için mutlaka ehil kişiler işi sürekli takip etmesi gerekir.

Montaj bittikten sonrada ihtiyaç fazlası malzemelerin mutlaka iade edilmesi gerekir.

Söküm esnasında sökülen malzemenin hassas indirilmesi önemlidir. Söküm bittikten sonra paket yapma işi de yükleme hammaliyetini ortadan kaldıracağından malzemenin paket yapılması işi maliyetini düşürür.

Tüm bunlar düşünüldüğünde bizim gibi kurumsal firmalarla çalışılması işverenlerin tercihi olmuştur.

Projeniz için detaylı bilgi ve fiyat teklifi isteyin!